workshopycore yogaCvičení, které využívá všech positiv jógového pohybu a zároveň podporuje zdravé držení těla a dech, aktivuje hluboké vrstvy svalů břicha a redukuje neduhy jako je diastáza či bolest zad a kloubů. 

Na praktickém semináři se společně naučíme aktivovat střed těla tak, aby naše břicho bylo nejen estetické, ploché, ale také funkční.  

Břišní stěna není jen schránkou našich orgánů, ale především je odrazem navenek toho, co se děje uvnitř nás. Souvisí jak s opěrnou funkcí, pohybovou, trávicí funkcí, dýchací funkcí, rozmnožovací funkcí, imunitou, ale i našimi emocemi. A právě všem těmto souvislostem se budeme společně věnovat.

CORE je naše jádro, náš střed, který ovlivňuje každičký pohyb i statickou polohu. Tvoří jej pánevní dno, příčný břišní sval, dýchací sval - bránice a důležité svaly páteře. Jejich správné zapojení zajišťuje zdravé postavení těla (které je většinou zatížené nesprávnými pohybovými stereotypy - sezení v kanceláři, nošení dítěte na boku, jednostranné sportovní zatížení atd.).

Cena: 400 Kč